Bil ve Fethet Oyun Hileleri

Bil ve Fethet Oyunu bir strateji ve bilgi yarışması oyunudur. Öncelikle şu bilinmelidir ki Bil ve Fethet oyunu bilgi ve genel kültürün yanı sıra özellikle tahmin sorularında hızlı olabilmeyi de gerektirmektedir.

Bil ve Fethet oyununun herhangi bir hilesi bulunmamaktadır. Ancak oyunda yer alan joker kazanma ve altın kazanma yöntemlerini bilmek ve bunları uygulamak çok büyük avantaj sağlamaktadır.

Bilindiği gibi çok sayıda soru ve başarı jokerleri sunuluyor. Oyunu kolaylaştırmak ve puanlarınızı daha da artırabilmesi için bu uygulamalar oyun yapımcıları tarafından oyuna yerleştirilmiş ve gayet de bonkör davranmışlar bence.

Oyunun nasıl oynanacağını merak ediyorsanız ve oyuna genel bir bakış açısı kazanmak istiyorsanız şu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Oyun hilesi değil de oyunu daha etik ve güzel bir şekilde oynayabilmeniz için sizin için hazırlamış olduğumuz şu sayfayı inceleyebilirsiniz.

İyi Oyunlar, bol şanslar ;)


Bir önceki yazımız olan Bil ve Fethet - 2. Muhafız Jokeri Görev ve Açıklaması başlıklı makalemizde 2. muhafız jokerinin görevi ne, Bil ve Fethet ve bil ve fethet 2. muhafız hakkında bilgiler verilmektedir.


About webbilgin.net