Top Eleven Hilesi 2014

Top Eleven Futbol Menejer oyununda üst lig seviyelerine çıkabilmek, bulunduğunuz lig de üst sıralara oynayabilmek hatta şampiyon ve turnuvalardaki kupaları alabilmek için güçlü bir kadronuzun olması gerekmektedir. Bu yazımızda takımınızda yer alan oyuncuların 6 yıldızlı ve daha güçlü olabilmesi için nasıl bir taktik geliştirebileceğinize yer vereceğiz.

Biz Yaptık, Oldu :)
–                  
webbilginOğlu :)

İlk olarak aşağıda anlatacağımız taktik hilesini biz uyguladık ve resmini aşağıda yer veriyoruz.

top-eleven-6-yildizli-oyuncu-takim-hile

Bu hilenin başarılı olabilmesi için 2 sezona ihtiyaç duyulmaktadır. Bu 2 sezon da yapmanız gereken işlemler aşağıda yer almaktadır.

1. Sezon Yapılması Gerekenler

Bu sezon takımınız ligde kalmalı yani bir üst lige çıkmaması gerekmektedir. Bu sezonun sonuna doğru, özellikle de son 2 gün bir üst lige çıkacak takımlar ellerindeki 5 yıldızlı oyuncuları transfere koyar. Ligin son günü olduğu için 1 ya da 2 tokenle bu oyuncuları transfer edin. Bu transfer edeceğiniz oyuncuların 64,69,74,79 … 124 vs gibi 1 ya da 2 antreman puanıyla 6 yıldız olacak oyuncuları transfer etmenizi tavsiye ederim.

2. Sezon Yapılması Gerekenler

Bir sezon önce takımımızı 5 yıldızlı oyuncular ile kurmuştuk. Şimdi yapmanız gereken takımı antreman yaptırmak ve maçlardan gelen antreman puanlarıyla takımı güçlendirmek. Böylelikle 10 gün içerisinde takımınızdaki oyuncuların bir çoğu 6 yıldızlı olur ve sezonun sonuna doğru tüm oyuncularınız güçlenir ve 6 ya da 7 yıldızlı oyunculara sahip olursunuz. Hatta şansınız yaver giderse ve aldığınız oyuncular 18-19 yaşında ise 8 yıldıza bile ulaşabilirsiniz.

Ve bu taktik aracılığıyla bir üst lige çıktığınız zaman tüm oyuncularınız tekrardan 5 yıldızlı olur ve o yıl ki ligin de en iyi takımlarından biri olabilirsiniz.

3 thoughts on “Top Eleven Hilesi 2014

  1. ayşe

    şuan 12. sezondayım ligi hep 4. ya da 5. bitiriyorum. bu sezon bu anlatmış olduğunuz taktiği denemeye karar verdim. bakalım nasıl olacak :)

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>