Top Eleven Ücretsiz Token Kazanma Hilesi

Top Eleven Football Manager oyununda TOKEN bizim her şeyimizdir. Transfer yaparken, logo ya da forma değişikliği yaparken, moral ve dinlenme puanı alırken Token’e ihtiyacımız oluyor. Bu yazımızda ücretsiz olarak nasıl Token kazanabileceğinizi göstereceğiz.

Top Eleven Token Kazanma Hilesi 

Top Eleven’a giriş yaptıktan sonra “Jeton Kazan” sekmesine tıklıyoruz. (Oyun yüklendikten sonra üst kısımda 4. sırada. Oyna- Davet Et- Jeton Al- Jeton Kazan- Yardım)

Karşımıza çıkan sayfada En Popüler Token Kazanma reklamları ve Kategoriler seçenekleri var. Kategoriler‘in üzerine gelelim ve bize 4 seçenek açılır. Biz Ücretsiz yazan reklamlara yani bize Ücretsiz Token Kazandıracak bölüme girelim. 

Burada karşımıza çıkan seçenekler ve karşısında kazanacağımız Token miktarı yazar. Örneğin resimde yer alan ilk uygulama olan Görüş Anketlerine tıklayıp karşımıza çıkan anket sayfalarında işlemimizi ücretsiz olarak yapıyoruz ve bedavadan Token kazanmış oluyoruz.

14 thoughts on “Top Eleven Ücretsiz Token Kazanma Hilesi

  1. webbilgin.net Post author

   O zaman ipad’inde yer alan facebook hesabından çıkış yapıp yeni aldığın laptop’un ile facebook’una giriş yaparsan hiçbir sıkıntı olmaz. Laptop ile facebook’a giriş yaptıktan sonra sorunsuz bir şekilde topeleven oynamaya devam edebilirsin.

   Reply
 1. ufuk

  Ipad de top eleven yukledim oynuyorum ve simdi ipad imi saticam laptop alicam ama ipad de yuklu oyunuma laptop ta nasil ulasabilirim?cok sey yaptim kaybetmek istemiyorum laptop tan devam etmek istiyorum.yardimci olabilirmisiniz nasil yapabilirim?

  Reply
  1. webbilgin.net Post author

   Bu anlatılan yöntem en basit haliyle token kazanma yöntemi olup top eleven tarafından hazırlanmıştır. Sistem yoğunluğu nedeniyle kimi zaman kullanıcılara token gitmemesi gibi sıkıntılar yaşanabilmektedir.

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>