Top Eleven Ücretsiz Token Kazanma Hilesi

Top Eleven Football Manager oyununda TOKEN bizim her şeyimizdir. Transfer yaparken, logo ya da forma değişikliği yaparken, moral ve dinlenme puanı alırken Token’e ihtiyacımız oluyor. Bu yazımızda ücretsiz olarak nasıl Token kazanabileceğinizi göstereceğiz.

Top Eleven Token Kazanma Hilesi 

Top Eleven’a giriş yaptıktan sonra “Jeton Kazan” sekmesine tıklıyoruz. (Oyun yüklendikten sonra üst kısımda 4. sırada. Oyna- Davet Et- Jeton Al- Jeton Kazan- Yardım)

Karşımıza çıkan sayfada En Popüler Token Kazanma reklamları ve Kategoriler seçenekleri var. Kategoriler‘in üzerine gelelim ve bize 4 seçenek açılır. Biz Ücretsiz yazan reklamlara yani bize Ücretsiz Token Kazandıracak bölüme girelim. 

Burada karşımıza çıkan seçenekler ve karşısında kazanacağımız Token miktarı yazar. Örneğin resimde yer alan ilk uygulama olan Görüş Anketlerine tıklayıp karşımıza çıkan anket sayfalarında işlemimizi ücretsiz olarak yapıyoruz ve bedavadan Token kazanmış oluyoruz.


Bir önceki yazımız olan Bil ve Fethet'te Pepsi ile 5000 Altın Kazanma başlıklı makalemizde Bil ve Fethet, bil ve fethet altın kazanma hilesi ve bil ve fethet altın satın alma hakkında bilgiler verilmektedir.


About webbilgin.net