DOLAR: 3.06 TL
EURO: 3.38 TL

Top Eleven’da Pepsi Kodu ile Beceri Puanı ve Moral Kazanma

Top Eleven Futbol Menejer oyunu ile Pepsi arasında yapılan anlaşma ile artık Pepsi 1 lt, 1.5 lt, 2 lt, 2.5 lt ve 3 lt ürünlerinin kapaklarından çıkan şifreyi kullanarak 2 adet Beceri Puanı ile 1 adet Moral Artırıcı kazanabilirsiniz.

Bil ve Fethet oynuyorsanız Pepsi kapak kodlarını Bil ve Fethet Oyununda 5000 Altın kazanmak içinde kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

top-eleven-pepsi-kodu

Pepsi Kodu Nasıl Kullanılır?

Top Eleven oyununa Facebook ya da kendi resmi sitesi üzerinden giriş yaptıktan sonra sayfanın alt tarafında Pepsi Kodunu girebileceğiniz bir bölüm yer almaktadır. Kodu bu kutucuğa girip gönder dedikten sonra Top Eleven hesabınıza 2 adet Beceri Puanı ile 1 adet Moral Artırıcı eklenmiş olur.

top-eleven-pepsi-kodu-kutucuğu

Pepsi Kodu ile Kazanılanlar Hesabınıza Ne Zaman Yüklenir?

Top Eleven‘a giriş yaptıktan sonra ilgili Pepsi kutucuğuna Pepsi kodunu girip gönder butonuna bastığınız anda hesabınıza beceri puanı ve moral artırıcı eklenir.

Top Eleven’a Bir Eleştiri

Bu kampanya ya da promosyon bir çok oyunda yer almaktadır ve pepsi kodunu kullanarak iyi bir avantaj sağlamaktadır. Ama burada 2 adet beceri puanı ve 1 adet moral artırıcının getirisi yok denecek kadar azdır. Bunun yerine pepsi kodunu girenlere ihtiyaç duydukları Token – para ya da beceri puanı üçlemesinden güzel bir oranda verilmesi daha iyi olurdu.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

    1. ayşe diyor ki:

      bende isterim

Yorum YazYukarı Çık