Top Eleven’da Ücretsiz Jeton Kazanma (Free Token Hilesi)

Top Eleven Football Menagar oyununda Facebook üzerinden ücretsiz olarak nasıl Token yani Jeton kazanılabileceğini resimli olarak anlatacağız bu yazımızda. İlk olarak oyuna girişi yapın ve oyunun üstündeki menüden;

Free Jeton Al butonuna tıklayalım. Karşımıza;

Açılan sayfada Facebook Para ile Jeton, Token Alabileceğimize yönelik bir bilgi çıkar. İlk kutucukta ise Free yani bedavadan 21 Token alabileceğimiz kutucuk vardır. Şekilde de işaretlediğimiz gibi, kutucuğa tıklayalım:

Karşımıza hesabımızı doğrulayabilmemiz için bilgi giriş ekranı çıkar. Bizim sahte bir kişi ya da makine olmadığımızı anlamak için çıkan bu ekrana kredi kartı bilgilerimizi girip Get 21 Tokens dediğimiz zama Top Eleven Hesabımıza 21 token yüklenir.

Free 21 Tokens kampanyası devam ettiği sürece, ekranda görülür, belirtilir, Kredi kartı bilgileriniz girmeniz sadece doğrulama amaçlıdır. Hesabınızdan para çekilmez.

Facebook’a kayıt ettiğiniz Kredi Kartı Bilgilerinizi nasıl sileceğinizi şu yazımızda anlattık.Bir önceki yazımız olan Top Eleven'da Arsenal Logo ve Formasını Kullanma başlıklı makalemizde arsenal forması ve logosu, top eleven ve top eleven forma satın alma hakkında bilgiler verilmektedir.


About webbilgin.net